První veganská kuchařka do kapsy. Kuchařka, která je ve své skromnosti také pokladem. POSLEDNÍ 3 kusy najdete v Knihy ABZ.CZ

Vášnivá spisovatelka s kreativní duší neustále toužící po dobrodružství a tvoření. Poznala svět z mnoha perspektiv - té šedivé, marnotratné, ale také z té krásné a zářící. A tou také žije - s pozitivním přístupem, srdcem, které chce rozdávat radost a lásku nejen prostřednictvím pro mne obyčejným úsměvem. Je vegankou již 3 roky a rozhodla se, že této cestě dá ještě hlubší smysl - vydá kuchařku. Sama. Znělo to jako ve snu. Bylo to jako ve snu. A ještě stále je, i když není. Protože svůj sen žije.

Přejte si, co chcete. Tvořte, co si přejete.

Byla nebyla cesta knihy z myšlenek do rukou zákazníka...

Recepty

Měla jsem velké množství receptů, které jsem chtěla použít. Ale vybrat jen hrstku, abych kuchařku nepřehltila, to bylo velice složité.

Grafika

Když jsem měla recepty, mohla jsem začít vymýšlet grafiku. Teda - já už měla představu dříve, ale... Ještě jsem ji musela převést do tisknutelné podoby 🙂

Obálka knihy

Obálka knihy je sice zahrnuta do grafiky celé knihy, ale tvořena byla stejně zvlášť. Předělávala jsem ji snad milionkrát. Ale mám ráda, když nápady a práce zrají, protože je stále co vylepšovat.

Tiskárna

Důležitou součástí celého procesu knihy byl výběr tiskárny - cenově a kvalitou dostatečně vhodné přesně pro danou knihu. Done!

Korektury

Ačkoli jsem si knihu sama vydala, pomohlo mi při její tvorbě mnoho lidí, především kvůli textům a jejich editování - přeci jen, když do jednoho textu koukáte téměř 16 hodin denně a nevidíte žádné chyby, neznamená to, že tam opravdu nejsou 😀

Strach

Jít na trh s jahodami, které rostou, jak jim příroda dovolila, je normální. Ale jít na trh s knihou, kterou jste od A po Z vytvořili sami, to je jiný oříšek. A tak se dny před začátkem předprodeje vynořily strachy: Bude se kniha vůbec někomu líbit? Bude se prodávat? Co když si ji nikdo nekoupí. Co když mi budou chodit ošklivé komentáře? Těch otázek v hlavě bylo opravdu velké množství a jednu po druhé je třeba si zpracovat.

Fakta o knize

0
stránek
0
receptů
0
čtenářů
0
fanoušků