Reference

Kuchařka 26 deka veganského štěstí

I já se přidávám ke spoustě krásných reakcí na tuto kuchařku. Knížka je malinká, skromná, a přesto je originální, kouzelná a krásná. Veganských kuchařek mám plno, ale 26 deka veganského štěstí bych vybrala jako tu nejroztomilejší. Když mi přišel balíček, byly tam samolepky, ručně psaný dopis a spousta krásných slov a samozřejmě kuchařka. Co se receptů týče, dá se říci, že jsou to české klasiky ve veganské podobě, což mi přijde jako super cesta, jak lidem veganství přiblížit. Kuchařku doporučuji jako perfektní dárek pro kamarádku nebo maminku. A velké plus dávám i za citáty, které vám zlepší den. Děkuji!

PeťkaPraha

Také mockrát děkuji, má fajn formát, budu vozit s sebou na rodinné návštěvy a prezentovat, že i "klasika" se dá dělat lépe... To bude fajn výzva pro babičky... Máte můj obdiv a přeji, ať se daří vytvářet stále tak krásné věci...!

EvaPraha

Velmi často cestuji, a tak mi přišla možnost mít kuchařku s sebou vhod. A vzhledem k tomu, že si pochutnám nejen na sladkých dezertech, ale také plnohodnotných pokrmech, kterými můžu pohostit také své přátele, velice se mi líbí dělení knihy na jednotlivé kategorie. Je to opravdu kuchařka do kapsy, ale obsahem plnohodnotná, ničím neochuzená. Na své si přijdou také milovníci citátů, ty jsou také příjemným a neobvyklým zpestřením kuchařky.

MirekBrno

Kuchařka působí mile a přátelsky. Svým rozměrem je příjemnou změnou oproti jiným kuchařkám. Bála jsem se, že bude příliš "namačkaná", ale není tomu tak. Jsem velmi mile překvapena! Děkuji.

IvetaPraha

Hurááá, balíček dnes dorazil čertovským expresem. Kuchařka je úžasná, dcera ji dostane od Mikuláše. A já mám inspiraci, co ji jako veganovi vařit. Opravdu se Vám povedla, už jsem nakoupila nějaké kuchařky a vždy mně přišly složité a některé suroviny byly nedostupné u nás v malém městě. A ta Vaše kuchařka je z dostupných surovin pro všechny.

AlenaPřibyslav

Moc Vám děkuji za krásnou knihu. Obdivuji Vaši odvahu a energii pustit se do vydání. Věřím, že to stálo i hodně nervů. Ale radost nad tím, že to vyšlo, to určitě stonásobně vynahradí. Přeji Vám hodně štěstí a spoustu sil třeba do dalších projektů 🙂 Knížečka je super, že je taková malinká, můžu ji mít i v kabelce a vůbec to nevadí 🙂 Jsem ráda, že přibývá lidí, kteří nejí maso i v mém okolí. I když je daleko více škarohlídů, kteří to budou stále hanit. Ale myslím, že se situace lepší 🙂

PetraVrbno pod Pradědem

O knize napsali:

Knihu si můžete zakoupit zde: