O MNĚ

Jste tím, kým chcete být. 

Stačí věřit.

JSEM VÁŠNIVÁ KUCHAŘKA

Miluji vaření.

Vždy tomu tak však nebylo, neuměla jsem si udělat pomalu ani vařené brambory, natož něco upéct. Časem jsem se však dopracovala i ke složitějším receptům a s chutí je servírovala svému partnerovi, rodině i přátelům.

Když jsem však servírovala jídlo sama sobě, nesnažila jsem se, aby to na talíři vypadalo dobře, obsah mi byl v podstatě také lhostejný. Jakmile jsem se stala vegankou - v červenci roku 2014 - jídlo mi začalo chutnat a ještě k tomu jsem se snažila, aby se mi líbilo i na talíři 🙂

JSEM ŠŤASTNÁ ŽENA

Život mi nadělil už hodně zkušeností, i když jsem se narodila sotva před 24 lety. Až příliš hodně jsem se zabývala minulostí, špatnými věcmi a neustále jsem hledala vinu u jiných, stejně jako lásku. 

S pádem na dno, kdy mi tělo ukázalo, že cesta, kterou jsem se dala, není správná, jsem se naučila, že zodpovědnost za můj život nesu jen já, nikdo okolo mne. Naučila jsem se svému tělu důvěřovat. Naučila jsem se, že si mohu dovolit být šťastná, říkat ne a dělat  to, co mě baví a naplňuje.

Se svým mužem vedle sebe rosteme, učíme se a vzájemně si zrcadlíme neduhy, které se derou na povrch.

Vše začíná u sebelásky. Milujete sami sebe, můžete milovat kohokoli.

JSEM SPOLUMAJITELKA ESHOPU

S mým mužem jsme dlouhou dobu přemýšleli nad vlastní eshopem, který by byl odlišný, neotřelý a originální a přinášel nové, zajímavé věci. A tak se nám to podařilo - v březnu 2016 - uviděl světlo světa náš Vegan-Shop.

A stále kveteme spolu s ním.

Jestliže si chcete stáhnout náš ebook Kuchařka aneb Vegan-Shop vaří, můžete tak učinit ZDE 🙂 Ať se Vám recepty líbí a hlavně - ať chutnají!