V dnešní době až příliš hodně času věnujeme své práci, plnění povinností a různým aktivitám a tak málo času věnujeme odpočinku...

Já sama jsem kolikrát velice napjatá, roztěkaná a vlivem mnoha povinností i tlaku ze vnějšku pracuji až do úplného vybití vnitřní baterie. Už ne jednou jsem se musela sama hlídat, abych si na svá záda nenaložila až přílišné množství úkolů, ale také práce, kterou sice miluji, ale i tak nutí organismus přemýšlet a aktivně fungovat.

Až jsem si uvědomila, že si můžu dovolit odpočívat kdykoli. Že to vysloveně potřebuji. Protože jak bych mohla pracovat naplno bez dostatečného odpočinku a energie? Těžko.

A tak ve chvílích, kdy potřebuji vnitřně zase dobít energii, uvědomit si své priority, hodnoty a štěstí, které mám, pustím si meditaci. Nejraději mám jednak meditace od Jana Buriana, ale mým velkým spouštěčem kreativní energie, ale také pocitu klidu a uvolnění, je meditace Vnitřní tvůrce od Míši Zdráhalové.

Tak nějak jsem poslední dobou cítila potřebu vytvořit svou vlastní meditační nahrávku, která by lidem okolo mohla pomoci. Sama vím moc dobře, jak nepříjemné je být nervózní před zkouškou, odevzdáním závěrečné práce nejen ve škole, ale také v práci, nebo jaké to je, když je ve Vás nějaký strach a myšlenky Vám v hlavě tvoří veliký chaos.

Užijte si proto mou meditaci Dovol si zastavit!, věřím, že si v ní každý najdete něco, co Vám pomůže.